XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the Blogging-Software WordPress and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/gogoro-startupi-per-nje-qytet-smart/100%Always2014-10-31 19:52
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/zyrtarizohet-galaxy-a3-dhe-galaxy-a5-specifikat/100%Always2014-10-31 16:10
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/xiaomi-prodhuesi-trete-madh-smartphoneve-ne-bote/100%Always2014-10-31 15:47
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/qa-mark-zuckerberg-pyetje-dhe-pergjigje-nga-ekipi-facebook/100%Always2014-10-31 15:20
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/google-publikon-primer-app-ri-per-startupet-e-vegjel/100%Always2014-10-30 11:42
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/motorola-nga-sot-eshte-zyrtarishte-lenovo-company/100%Always2014-10-30 11:22
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-galaxy-note-4-lare-ne-ar-24-karat-cmimi-hidhini-nje-sy-artikullit/100%Always2014-10-29 20:24
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-lollipop-mbeshtetje-vokale-edhe-ekran-te-fikur-nexus-6-te-jete-mire-se-moto-x/100%Always2014-10-29 19:45
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/google-njofton-per-eventin-e-rradhes-se-project-ara-smartphone-modular-per-te-cilin-kemi-arritur-te-kemi-nje-video-ne-veprim/100%Always2014-10-29 19:06
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/honor-6-smartphone-cpu-octa-core-nje-cmim-prej-299e/100%Always2014-10-29 11:29
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/piktures-nje-galeri-e-shkelqyer-imazhesh-per-android-provojeni/100%Always2014-10-28 14:31
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/sony-te-hap-nje-dyqan-nenujore/100%Always2014-10-28 14:13
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/oneplus-two-mund-te-mos-operoje-cyanogenmod/100%Always2014-10-28 13:58
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/si-te-vendosni-nje-screen-protector-ne-smartphonin-tuaj-shikoni-videon/100%Always2014-10-28 08:58
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/tju-interesonin-kodet-sekrete-te-nokia-gjeni-ne-kete-artikull/100%Always2014-10-28 08:44
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/galaxy-note-edge-fillojne-shitjet-ne-korene-e-jugut-per-rreth-800e/100%Always2014-10-28 08:34
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lg-gjermani-konfirmon-android-lollipop-per-lg-g3-ne-2014-dhe-lg-g2-ne-2015/100%Always2014-10-27 21:30
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/epson-lancon-linjen-e-re-te-printerave-portabel-tm-p20/100%Always2014-10-27 20:15
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/galaxy-note-4-dy-spote-te-reja-nga-samsung/100%Always2014-10-27 19:45
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/sony-nje-top-game-cdo-vit-per-tju-rikthyer-suksesit/100%Always2014-10-27 19:17
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/deshironi-te-blini-nje-smartphone-galaxy-s3-vs-iphone-5/100%Always2014-10-27 16:12
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/windows-10-41-e-perdoruesve-perdorin-pc-desktop/100%Always2014-10-27 13:53
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/keni-degjuar-per-kodin-sekret-0-te-smartphoneve-samsung/100%Always2014-10-27 08:55
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/apple-shitet-ne-ankand-per-905000/100%Always2014-10-27 08:36
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/gama-e-re-nexus-vonesa-ne-europe-probleme-lollipop/100%Always2014-10-26 12:26
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-wear-4-4w-2-ne-dispozicion-edhe-per-samsung-gear-live/100%Always2014-10-26 11:50
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/galaxy-note-4-shitjet-jane-te-uleta-se-note-3/100%Always2014-10-26 11:27
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/cern-cfare-paraqesin-keto-foto/100%Always2014-10-25 10:50
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/microsoft-ne-dispozicion-nje-update-kritik-per-te-antaresuarit-ne-programin-developer-preview-windows-phone/100%Always2014-10-24 16:13
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-shpjegon-dizajnin-e-galaxy-note-4-dhe-te-galaxy-note-edge/100%Always2014-10-24 14:53
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/fire-phone-nje-deshtim-prej-170-milione-dollaresh/100%Always2014-10-24 14:26
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/po-sikur-interneti-te-tatohej-ne-hungari-e-bejne/100%Always2014-10-24 14:08
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ja-se-si-logo-microsoft-te-zevendesoje-logon-e-nokia/100%Always2014-10-24 13:45
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/te-implementosh-cip-nfc-nen-duar-ka-nga-ata-qe-e-kane-bere-tashme/100%Always2014-10-24 11:31
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lg-zyrtarizon-g3-screen-dhe-cpu-e-re-nuclun/100%Always2014-10-24 08:32
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/microsoft-garage-15-aplikacione-te-reja-per-te-gjitha-platformat/100%Always2014-10-23 20:19
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ky-eshte-riu-lg-liger-ekran-1080p-dhe-procesor-octa-core/100%Always2014-10-23 19:48
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-galaxy-s5-plus-vjen-ne-europe-s5-procesor-snapdragon-805/100%Always2014-10-21 20:38
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nexus-6-ne-nje-hands-foto-dhe-video/100%Always2014-10-21 19:57
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nje-patente-e-re-per-apple-mund-te-kontrolloni-automjetin-tuaj-nga-distanca-nepermjet-iphone/100%Always2014-10-21 15:55
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/htc-thashetheme-te-reja-ne-lidhje-update-lollipop/100%Always2014-10-21 08:50
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/google-blen-nje-frekuence-radio-ja-perse/100%Always2014-10-21 08:27
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ios-8-1-ne-dispozicion-per-shkarkim/100%Always2014-10-20 19:39
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/facebook-njofton-per-hapat-qe-po-ndermerr-ne-permiresimin-e-sigurise-se-perdoruesve/100%Always2014-10-20 16:15
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/microsoft-smartwatchi-te-mberrije-brenda-disa-javesh/100%Always2014-10-20 15:57
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/dropbox-mbeshtetje-per-touch-id-dhe-iphone-6-dhe-6-plus/100%Always2014-10-20 15:41
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/feedly-beta-eshte-perditesuar-mbeshtetje-per-android-5-0-lollipop/100%Always2014-10-20 12:33
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-dhe-azhornimet-ne-android-l-supozime-realiste/100%Always2014-10-20 12:13
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/sony-ka-fillur-nga-puna-krijimin-e-sony-xperia-z4/100%Always2014-10-19 16:01
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/mastercard-prezanton-nje-lexuesin-e-gjurmeve-gishtash-per-kartat-e-reja-te-kreditit/100%Always2014-10-19 07:24
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-lollipop-video-paraprake-ne-nexus-5/100%Always2014-10-18 12:04
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ne-dispozicion-developer-preview-android-5-0-lollipop-dhe-sdk-e-azhornuar/100%Always2014-10-17 21:10
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-lancon-te-riun-exynos-7-octa-core-64-bit/100%Always2014-10-17 14:28
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-l-dhe-pajisjet-e-rangut-te-larte-ne-cilat-pajisje-te-vije-siguri/100%Always2014-10-17 13:49
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/iphone-6-dhe-iphone-6-plus-deri-tani-jane-shitur-21-milione-njesi/100%Always2014-10-17 12:48
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/te-shqetesuar-per-madhesine-e-nexus-6-ketu-eshte-nje-model-per-printim-3d/100%Always2014-10-17 08:33
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ipad-air-2-fotot-e-para-hands-pas-prezantimit/100%Always2014-10-16 20:12
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/budgee-roboti-qe-ju-ndjek-ngado/100%Always2014-10-16 13:49
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nese-ju-humbni-nje-umbrelle-blunt-tani-eshte-mjaft-e-lehte-per-ta-gjetur-nepermjet-app/100%Always2014-10-16 13:31
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/motorola-njofton-per-android-lollipop-ne-te-gjithe-serine-moto-nga-viti-2013-e-ne-vazhdim/100%Always2014-10-16 13:07
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-5-0-lollipop-te-vije-per-nexus-4-5-6-7-9-10-play-device-video/100%Always2014-10-16 12:52
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/zyrtarizohet-nexus-6-video/100%Always2014-10-16 08:18
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lg-g4-kamera-20-7-megapixel-ne-2015/100%Always2014-10-15 14:01
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/motorola-nexus-6-shfaqet-ne-sitin-e-att/100%Always2014-10-15 12:47
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/sulmohet-nga-hackerat-siti-supersport-al/100%Always2014-10-15 08:18
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/dropbox-shfaqen-ne-internet-qindra-fjalekalime-llogarish/100%Always2014-10-14 19:20
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/bateri-te-reja-qe-karikohen-shpejte-dhe-nje-jetegjatesi-prej-20-vitesh/100%Always2014-10-14 19:00
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/oneplus-flet-per-windows-phone/100%Always2014-10-14 16:19
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nexus-6-shfaqet-ne-rrjet-nga-evleaks-shume-ngjashem-moto-x-2014/100%Always2014-10-14 16:00
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/vlc-remote-nje-aplikacion-shkelqyer-per-te-kontrolluar-vlc-player-ne-distance/100%Always2014-10-14 13:35
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/35-imazhe-fantastike-te-kapura-nga-kamera-ne-veprim-gopro/100%Always2014-10-14 12:50
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/sensoret-per-gjurmet-e-gishtave-treg-prej-17-miliarde-ne-2020/100%Always2014-10-13 13:09
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ipad-air-2-fotot-e-pjeseve-te-brendshme/100%Always2014-10-13 08:42
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/apple-pay-ndoshta-18-ottobre-lo-dice-walgreens/100%Always2014-10-13 08:29
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nexus-6-te-vije-per-tu-perballur-iphone-6-plus/100%Always2014-10-11 15:03
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-wear-vjen-tastiera-inteligjente-fale-microsoft/100%Always2014-10-11 13:47
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/poloni-wikipedia-nderohet-nje-monument/100%Always2014-10-11 13:14
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/emulatori-android-l-64-bit-eshte-ne-dispozicion-per-shkarkim/100%Always2014-10-11 11:47
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/microsoft-perditeson-skype-per-windows-dhe-mac-ne-versionin-7-0/100%Always2014-10-11 11:06
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/android-wear-tani-komandon-edhe-fotokameran-motorola/100%Always2014-10-11 10:46
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/comixchat-aplikacioni-per-mesazhe-komike/100%Always2014-10-10 15:55
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/google-now-eshte-asistenti-vokal-mire-ne-qarkullim-video/100%Always2014-10-10 15:37
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-protection-plus-mobile-elite-mbrojtje-e-plote-per-smartphone-tuaj/100%Always2014-10-10 15:09
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/snapchat-shume-shpejte-te-shohim-publicitetet/100%Always2014-10-10 14:48
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lenovo-prezanton-te-riun-yoga-3-pro-video/100%Always2014-10-10 14:26
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/eventi-apple-16-tetor-ne-live-streaming/100%Always2014-10-10 14:00
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/wsj-nexus-6-vjen-deri-ne-fund-te-tetorit/100%Always2014-10-10 08:05
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/pronto-portable-battery-bateri-e-karikuar-ne-5-minuta/100%Always2014-10-09 14:21
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/eventi-apple-16-tetor-eshte-zyrtare/100%Always2014-10-09 11:17
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-galaxy-note-4-eshte-viktima-e-fundit-e-bendgate-video/100%Always2014-10-09 10:55
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/bateria-harxhohet-shpejt-ne-nexus-5-zgjidhja-vjen-android-l/100%Always2014-10-09 08:14
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/htc-desire-eye-zyrtarisht-smartphone-dedikuar-selfieve/100%Always2014-10-09 07:54
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/toshiba-hard-disqet-tradicionale-te-zhduken-brenda-2025/100%Always2014-10-08 13:02
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-galaxy-a5-shfaqet-ne-nje-video-hands-pastaj-terhiqet/100%Always2014-10-08 12:38
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/statistik-ka-shume-pajisje-mobile-se-sa-njerez/100%Always2014-10-08 10:47
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/facebook-blen-whatsapp-eshte-zyrtare/100%Always2014-10-07 15:57
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/shpejtesi-lte-iphone-6-mund-bindshem-iphone-5s/100%Always2014-10-07 15:42
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lg-g-watch-r-te-kushtoje-269e/100%Always2014-10-07 13:32
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-dhe-makthi-tremujorit-te-trete/100%Always2014-10-07 12:00
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ios-8-perditesimet-jane-duke-proceduar-ngadale/100%Always2014-10-07 11:28
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/te-perdorni-google-glass-si-titra-gjate-nje-diskutimi-tani-eshte-e-mundur/100%Always2014-10-06 16:21
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/origin-tituj-te-shumte-videolojrash-deri-ne-70-ulje/100%Always2014-10-06 12:14
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/surface-3-dhe-surface-mini-ne-ardhje-ne-javet-e-ardhshme/100%Always2014-10-06 11:38
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/windows-95-vjen-ne-gear-live/100%Always2014-10-06 11:05
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ibm-prezanton-serverin-e-ri-powers824l/100%Always2014-10-06 07:55
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/apple-carplay-partneret-e-rinj-pioneer-dhe-spotify/100%Always2014-10-06 07:18
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/yahoo-blen-messageme/100%Always2014-10-06 06:58
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/samsung-galaxy-a5-dhe-a3-foto-te-reja-live/100%Always2014-10-05 15:20
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/apple-sjell-platformen-publicitare-iad-ne-9-vende-te-tjera-europiane/100%Always2014-10-05 14:04
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/apacer-zbulon-te-riun-ssd-pci-e-pt910-prej-830-mbs/100%Always2014-10-05 08:32
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/google-ne-ardhje-nje-aplikacion-ri-stilit-whatsapp/100%Always2014-10-03 15:52
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lamborghini-dhe-google-glass-keshtu-mbrohet-policia-e-dubait/100%Always2014-10-03 08:18
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/iphone-6-edhe-publicitetet-perthyhen/100%Always2014-10-02 16:08
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/lg-po-pergatit-nje-smartwatch-webos/100%Always2014-10-02 15:55
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/microsoft-research-ka-gjetur-nje-menyre-per-te-kursyer-bateri-ne-smartphonet-tane/100%Always2014-10-02 15:36
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/ebay-dhe-paypal-te-ndahen-ne-2015/100%Always2014-10-02 15:14
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nexus-6-krahasuar-nexus-4-dhe-nexus-7/100%Always2014-10-02 14:48
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/iphone-te-vjedhur-ja-si-mund-ti-njihni/100%Always2014-10-02 12:29
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nexus-6-fotoja-e-pare-live-edhe-pse-mbrojtese/100%Always2014-10-02 07:31
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/windows-10-ja-cila-eshte-arsyeja-pse-nuk-u-zgjodh-emri-windows-9/100%Always2014-10-02 07:11
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/alcatel-lancon-pop-mega-phableti-featured-phone-te-integruar-video/100%Always2014-09-30 22:32
https://wiilberedmodels.com/coutdown?source=004&/2014/10/nuk-ka-windows-9-vjen-windows-10/100%Always2014-09-30 22:17